HİZMETLERİMİZ

Pleksi Lazer Kesim

Çeşitli ürünlerin imalatında hammadde olarak pleksi kullanılmaktadır. Daha reklam ve tabela sektöründe karşımıza çıkmaktadır. Pleksi lazer kesim makinelerimiz ile pleksi ürünlerinden yapılan çeşitli dekorasyon ürünlerinin kesimlerini gerçekleştiriyoruz. İş yeri ve reklam tabelalarında gördüğümüz kutu harf yapımında dayanıklı ve ekonomik olduğu için pleksi kullanılmaktadır. Reklamcılar, tarafından kullanılan kutu harf çeşitlerinin lazer kesimlerini yüksek teknolojili makinelerimizde, işlem süresi dakikasına göre ücretlendirme yapıyoruz. Ayarlamaları ise pleksi ürünlerin kalınlığına göre ayarlıyoruz.

Pleksi Lazer Kesim Avantajları

Pleski ürünler belirli bir sertlik derecesine sahiptir. Farklı yöntemlerle yapılan kesimlerde ürün sarfiyatı daha fazla olabilmektedir. Lazer kesim işlemleri ile diğer ürün çeşitlerinde olduğu gibi pleksi lazer kesimlerinde de çeşitli avantajlar elde edilmektedir.

Tabaka halinde getirilen pleksi ürünlerin tamamı imalatta kullanılacak şekilde kesim ölçülendirilmeleri yapılmaktadır.

  • Kesilen ürünlerde sıfır fire
  • Hassas ölçülendirme ve kenar düzgünlüğü
  • Yüksek kalite
  • Ürün hasarı oluşmadığı için düşük maliyet

Pleksi ürünlerinin lazer kesim makineleri ile istenilen ölçülerde kesilmesi bu sayılan avantajlardan daha fazlasını sağlamaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler üzerine, malzeme bizden ya da sadece kesim hizmeti ile lazer kesimleri gerçekleştiriyoruz.

Pleksi Ürünleri

Pleksi ürünleri, çeşitli ürünlerin imalatında kullanılmaktadır. Daha çok pleksi tabela sistemleri, kutu harf sistemleri, pleksi isimlik sistemleri, stant sistemleri, şeffaf ürünler gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu ürünlerin belirli kalitede üretilebilmesi için hassas ve düzgün kesimlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız, pleksi lazer kesim makinelerimizde, üreticiler tarafından oluşturulmuş tasarımlara göre ölçülendirme yapıyor ve kesim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Lazer Kesimi Ölçüleri

Pleksi lazer kesim işlemlerimizde, ürün türüne göre kalınlık ayarları yapıyoruz. Pleksi ürünleri, 1mm ile 40mm kalınlık arasındaki ölçülerde, lazer kesim makinelerimizde tek seferde kesim ve markalama yapılabiliyor. Firmamız yapmış olduğu çalışmalar ve kesim örnekleri ile ilgili web sitesinde birçok görseli paylaşmaktadır. Pleksi lazer kesim örneklerini görerek, imalatında pleksi kullanacağınız tüm ürünlerin kesimlerinin kendi tasarımlarınıza göre kesilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm işlemlerimizde, kaliteli ürünler ortaya koyabilmek için standartlara göre belirlenmiş makinelerimizi kullanıyoruz. Pleksi en çok reklamcılık sektöründe kullanıldığı için tüm tabela çeşitleri için farklı ölçülerde kesim, işleme, markalama, delik delme gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Lazer Kesim

Pleksi ürünlerin, kullanım alanının geniş olması ve en küçük ölçüden daha büyük ölçülere kadar parçalar kullanıldığı için lazer kesim makinelerimiz her ölçüye göre boyutlandırılarak lazer kesim yapabilmektedir. Pleksi ürünlerin pürüzsüz bir şekilde kesilmesini sağlayarak, kesim sonrası farklı bir işleme gerek kalmadan kullanılmasını sağlıyoruz. Lazer kesim hizmetleri vererek müşterilerimizin maliyetini düşürüyor, ürün kalitesini artırıyoruz. Makinelerimiz otomasyon seçeneklerine sahiptir ve her türlü ürün kesim yelpazesine sahiptir. Pleksi lazer kesimlerini, düşük enerji sarfiyatı ile gerçekleştirerek maliyetleri düşürüyoruz.

Zamanında Teslim

Pleksi ya da diğer ürünlerin lazer kesimlerini müşterilerimize zaman kaybettirmeden hemen yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen siparişlerin lazer kesimlerini 48 saat gibi bir süre içerisinde gerçekleştiriyor ve teslimini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize işlemi tamamlanan pleksi ürünlerini kargo ile teslim ediyoruz. Lazer kesimlerin kalitesini artırabilmek için yeni teknolojilere sahip lazer kesim makinelerimizi kullanıyoruz. Pleksi lazer kesim işlemlerinde, ürün türüne ve işlem süresi dakika başı ücretlendirme yaparak düşük maliyetli olmasını sağlıyoruz.

 

 

 

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Kağıt Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Etiket Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Deri Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.