HİZMETLERİMİZ

Kumaş Lazer Kesim

Tekstil sektöründe, üretim için kullanılan kumaşlar, farklı model ve ölçülerde kesilmektedir. Bu kesme işlemlerinin kaliteli yapılması ve istenilen ölçülerde kesilebilmesi için lazer kesim yapılmaktadır. Firmamız, kumaş lazer kesim işlerinde, hiçbir ürün kaybı olmadan kesim işlemlerini yapmaktadır. Lazer kesimlerinde, kumaş türlerine göre kesim esnasında kumaş kenarlarında yıpranma olma önlenmektedir.

Kesim işlemleri ile birlikte, lazer kazıma işlemleri de yapılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimiz, lazer kesim işlemleri için fiyat tekliflerini alabilirler. Kesimi yapılacak olan kumaş türüne ve miktarına göre fiyat tekliflerimizi yapıyoruz.

Kumaş Türleri

Tekstil sektöründe, kumaş türlerinin tüm çeşitleri kullanılarak üretimler yapılmaktadır. Kaliteli ve ekonomik lazer kesim hizmeti veren firmamız, lazer işlemeye uygun olan tüm tekstil ürün çeşitleri üzerinde işlem yapıyoruz.

Lazer kesimi yapılabilen tekstil çeşitleri şunlardır;

 • Keçe
 • Pamuk
 • İpek
 • Keten
 • Polyster
 • Dantel
 • Kot
 • Deri
 • Polar
 • Kot
 • Alkantara

 

Üretici firmalar tarafından, firmamıza bildirilen ölçü ve modellere göre lazer kesim makinelerimizde işlemler yaparak, istedikleri ürünleri hazırlıyoruz.

Uygulama Örnekleri

Lazer kesim işlemlerimiz ile kumaşlarda hassasiyete ve esnekliğe önem veriyoruz. Tekstil ürünlerinin işlenmesinde, hassasiyet ve esneklik için lazer en ideal kesim türüdür. Lazer kesimi yapılırken, lazer ışını, kesilecek olan malzemeyi çizgi şeklinde eritir ve kesilmesini sağlar. Kesim sonunda kumaş kenarları tam kapanmış ve temiz şekilde sonuçlandırılmış olur. Uygulama örneklerimizi, sitemizde gösteriyor ve müşterilerimizin verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi edinmesini sağlıyoruz.

Lazer Kesim Tercihi

Tekstil işlemek isteyenler neden lazer kesim yaptırmaları gerektiğini araştırırlar. Firmamız ile iletişim kuranlar, lazer kesimin sağlayacağı faydalar hakkında bilgi alabilirler. Tek katlı kumaşlar lazer kesim için oldukça idealdir ve işlemler verimli olarak yapılır.

Lazer kesimlerde, her hangi bir alet kullanmıyor ve ürün üzerine temas etmeden işlemlerin yapılmasını sağlıyoruz. Kumaş üzerine bir alet teması olmadığı için üründe kayma ve eğilip bükülme görülmemektedir. Lazer ışını sayesinde, ürünün en temiz şekilde kesilmesini sağlıyoruz. Çok sayıda ürünün eşit ölçülerde ve aynı modelde kısa sürede kesilmesini sağlıyoruz.

Lazer İşlemeye Uyumlu Ürünler

Tekstil ürünlerinden sentetik kumaşlar lazer kesim sayesinde en iyi sonuçların alındığı ürün çeşitleridir. Polyester gibi ürünler plastik içermekte ve lazer ışınları bu ürünler üzerinde kontrollü bir şekilde eritme yaparak, kesim sonucu kenarlarda pürçek oluşmadan kesilmesini sağlar. Keten ve pamuklu ürünlerde kesim sonrası, kahverengiye benzer bir kenar oluşur.

Keten ve pamuk ürünlerinde bu durumun yaşanmaması için lazer makinelerimizde, lens, lazer ayarlarını yapıyor ve basıncı hava uygulayarak renk değişimi oluşmasını önlemeye çalışıyoruz. Kumaş türlerine göre, makinelerimizde lazer ışını ayarlarını yapıyor ve en kaliteli kesim yapılmasını sağlıyoruz.

Lazer Makinaları

Lazer makinalarımız, yeni teknoloji ürünleridir ve müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Yeni makinalarımız, diğer makinalara göre 20 kat fazla oranda kesim yapma özelliğine sahiptir. Şekilli elbise modeli kesimleri ve çok delik işlemlerini yapacak makine çeşitlerimiz vardır. Bu makinelerimizde kaliteli hizmetlerimizi, en düşük maliyetlerle yapıyoruz. Bu müşterilerimize düşük maliyetlerle ürün üretim imkanları sağlamaktadır.

Bazı kumaş türlerinde farklı kesme araçları ile yapılan kesme işlemlerinde zorlanılmakta ve ürün sarfiyatı daha fazla olabilmektedir. Lazer kesimlerimiz ile tüm ürünlerin kesimlerini çok rahat gerçekleştirebiliyor ve sıfıra yakın kayıp ile işlemleri sonuçlandırıyoruz.

Lazer İle Yapılanlar

Lazer kesim makinelerimiz ile çeşitli malzemelerin işlenmesini yapabiliyoruz. Kumaş kesimi gibi, ahşap, can, kauçuk, deri, taş gibi çeşitli malzemelerin kesimini yapabiliyoruz. Müşterilerimiz, üretimini yapacakları ürün modellerinde kullanacakları tüm malzeme türlerinin belirlenen ölçülerde lazer kesimini bizlerden talep edebiliyorlar. Kumaş kesimleri, lazer baskılar gibi işlemler için en uygun fiyat tekliflerini veriyor ve ürün kaybı yaşanmadan düşük maliyetle hizmet almalarını sağlıyoruz. Kesim ve markalama sistemleri için geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Firmamız, sektörün en donanımlı ve güvenli hizmet veren firmasıdır.

Lazer İle Yapılmak İstenilen İşler

Lazer işleme yapılacak olan ürünlerde, farklı faktörlere göre ayarlama yapılması gerekiyor. Öncelikle lazer ışınının hangi malzemeyi hangi derecede kestiğini hesaplıyor ve gerekli ayarlamaları ürün türüne göre yaparak işleme başlıyoruz. Kesim modeline göre programlama yapıyor ve lazer kesim makinesine yüklediğimiz ölçü ve modele göre makine otomatik kesme işlemine başlamaktadır. Ürün modeli grafiksel tasarım olarak hazırlanıyor ve kesme çizgileri oluşturuluyor. Kesme işlemleri grafikte oluşturulan çizgilere göre yapılmaktadır.

Kesme İşlemleri

Lazer kesme işlemlerinde kullandığımız makineler yapılan ayarlara göre çalışmaktadır. Lazer makinelerimiz freze makineleri gibi çalışmaktadır. Lazer ışın kafası, belirli bir yol boyunca vektörel olarak hareket etmektedir. Kesim yapılacak olan hatlar, vektör çizgilerdir ve yüklenen ölçülendirme modelinde çizgiler programa tanıtılmıştır. Kumaş türü ve kesilecek ürün kat sayısına göre kesme başı ayarı yapılmaktadır. Lazer kesme işlemleriniz ile kesim sırasında ürünlerin zarar görmesini önlüyor, en düşük sarfiyatla kesim yaparak firmalara karlılık sağlamaya çalışıyoruz. Firmamız ile iletişime geçenler, en temiz ve kaliteli lazer kesim hizmeti alarak, işlemlerini en ucuza yaptırabiliyorlar.

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Kağıt Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim

Etiket Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Deri Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.