HİZMETLERİMİZ

Kağıt Lazer Kesim

Lazer kesim hizmetleri veren bir firma olarak, müşterilerimizden gelen tüm siparişlerde, farklı malzeme türleri ile karşılaşabiliyoruz. Lazer teknolojisi sayesinde tüm malzeme türlerinde hassas kesim işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kağıt lazer kesim için müşterilerimizden davetiye ve her türlü matbaa ürünleri siparişleri gelmektedir. Sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerimizden dolayı her türlü kağıt kesim ve markalama işlemleri için firmamıza yönlendirme olmaktadır. Lazer ışını inceliği ve gücü sayesinde, kağıt lazer markalama, küçük obje kesimi, davetiye, dekor ürünleri vb. gibi kağıt ürünlerinin kesimlerini gerçekleştiriyoruz.

Lazer Kesim Nedir?

Her alanda kullanılabilen ürün türlerinin daha hassas kesilebilmesi için oluşturulan, karbondioksit lazer tezgahlarında, karbondioksit gazı ile elektrik akımının birleştirilmesi ile lazer ışını oluşturulur. Lazer ışını, makinelerde kullanılan lensler sayesinde istenilen çizgi kalınlığında ayarlanır ve bu ışın malzeme üzerinde eritme yaparak ürünün belirlenen çizgide kesilmesini sağlar. Kağıt kesim işlemlerinde, lazer ışın ayarlarını yapıyoruz. Her malzemenin sertlik derecesine göre özel ayarının yapılması gerekiyor. Lazer makinelerimizde kağıt kesimi için istenilen modelleme ve ölçülendirme tasarımlarını yaparak, makine tezgahın yerleştirilen kağıt ürünlerinden istenilen sayı kadar kesim yapıyoruz.

Kağıt Malzemeleri

Matbaa ve davetiye sektöründe çeşitli kağıt ürünleri kullanılmaktadır. Lazer kesim yaparak, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Daha önceden makas yöntemi ile yapılan kesimlerde kağıt israfı fazla olmakta ve maliyetleri artırmaktaydı. Lazer teknolojisi sayesinde, kağıt kesimleri daha düzgün, hassas ve masrafsız olarak yapılmaya başlanmıştır. Malzeme israfı minimum seviyeye düşürülmüştür.

Lazer kesimi yapılan kağıt malzemeleri şunlardır;

  • Kaplamasız kağıt (ince ya da resim kağıdı),
  • Karton,
  • Mukavva,
  • Oluklu mukavva

Lazer kesim makinelerimizde, kağıt ürünlerinin türü ve kesim adedine göre ayarlamaları yapıyor, aynı anda çok sayıda kesimi kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Lazer Kesim Teknolojisi

Gelişmekte olan teknolojinin etkisi her yerde görülmeye başlamıştır. Firmamız, yakından takip etmekte ve lazer kesim teknolojilerine sahip olarak, müşterilerine en kaliteli hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Lazer ışını sayesinde tüm ürünlerin kesim işlemleri daha da kolaylaşmıştır. Lazer teknolojisi otomasyon hizmeti sağladığı için kesim hatalarını en aza indirmektedir. Lazer teknolojisi ve yapılacak olan modelleme ile seri üretimler yapılabilmektedir. Müşterilerimizin kağıt kesim taleplerini, lazer teknolojisi sayesinde, seri üretim yöntemi ve daha az maliyetle yerine getiriyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firmamız kaliteli hizmet verebilmek için deneyimli elemanlar ve gelişmiş teknoloji sistemlerini kullanmaktadır. Lazer kesim tezgahlarımızın yüksek verimlilikle çalışabilmesi için yerleşim planı ve yüklemenin uygun olmasına özen gösteriyoruz. Kağıt ürünlerinin lazer kesimlerinin yapılabilmesi için düz kesme, dairesel kesme, delik delme ayarlarını yaparak işlem kalitesini artırmaya çalışıyoruz.

Autocad yazılımı ile kesimi yapılacak ürünlerin ölçülendirilmesi ve modellemesini yapıyoruz. Lazer tezgahlarımızdaki programlarla çizimler yapıyor ve kaliteli kesimlerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Lazer ışını kağıt kesimlerinde, kağıt kenarları pürüzsüz olmakta ve ikinci bir işleme gerek kalmamaktadır. Beyaz kağıt kenarlarında kesim sırasında renk değişimi olmaması için yeterli oranda hava ile soğutma yapmasını sağlıyoruz.

Lazer Kesimi Avantajları

Her müşteri yapmış olduğu ödemenin karşılığını almak isteyecektir. Müşterilerimize bunu lazer kesim ile sağlıyoruz. Lazer kesim, ürünler üzerinde her hangi bir tahribat oluşturmamakta ve kaliteli kesim özelliği ile birçok avantajlar sağlamaktadır.

Lazer kesim avantajları olarak şunlar sayılabilir;

  • Lazer teknolojisi sayesinde hızlı işlem yapılmakta zaman tasarrufu sağlanmakta
  • Kalıp kullanılmadığı için maliyet düşmekte
  • Kesimlerde fire oranı minimum seviyede olmakta
  • Aynı ölçülendirme ve modelleme ile çok sayıda kesim yapılabilmekte

Lazer kesim yaptığımızda, ürün kenarları istenilen ölçü hassasiyetinde ve daha düzgün olmaktadır. Kesimi yapılan ürünler üzerinde ikinci bir işleme gerek kalmadan, müşteriye teslim edilebilmektedir.

Lazer Markalama

Lazer markalama, daha çok ürün üzerinde yapılan oymacılık işlemleri olarak bilinmektedir. Daha çok metal, plastik, ahşap gibi ürünler üzerinde yapılmaktadır. Kullanım özelliklerine göre bazı kağıt ürünler üzerinde de lazer markalama işlemleri yapılabilmektedir. Kalın karton ürünleri üzerine, müşterilerimizin istediği modele göre lazer markalama yapıyoruz. Lazer markalama, farklı sektörlerdeki imalatçı firmalar tarafından talep edilmektedir. Firmamız tüm lazer markalama işlemlerini görsel açıdan daha gösterişli ve temiz olarak gerçekleştiriyor. Bu işlemler, tüm sektörlere yenilikler getirmekte ve kullanılan malzeme sarfiyatını her zaman düşürmektedir.

Lazer Kesim İşlemleri İçin Bize Ulaşın

Lazer kesim teknolojisini kullanan firmamız, tüm sektörlerdeki üretici firmalara, her türlü ürünün lazer kesimi hizmetini veriyoruz. Lazer kesim teknolojisini takip ederek, en iyi ve kaliteli hizmetleri verebileceğimiz sistemleri kullanmaya çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden vermiş olduğumuz hizmetlerimizi inceleyebilir ve iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Lazer kesimi yapılacak olan kağıt ya da diğer malzeme türlerine göre fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi sizlere, ürün türü, modeli, ölçü ve sayısına göre oluşturuyoruz. Kağıt kesimlerinde istemiş olduğunuz özel bir modelleme varsa bizlere iletiyor ve bizler lazer makinelerimizdeki programlar ile gerekli çizimlerini gerçekleştirerek, kesime hazır hale getiriyoruz. Kağıt kesimlerinizi, hemen yapıyor ve sizlere kargo ile ulaştırıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Davetiye Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Etiket Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Deri Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.