HİZMETLERİMİZ

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Fason lazer kesim işlemlerimizde, müşterilerimiz tarafından getirilen kendi materyalleri üzerinde istenilen ölçü ve şekillerde fason lazer kesim işlemleri yapıyoruz. Profesyonel makinelerimiz ile garantili olarak fason lazer kesimlerini gerçekleştiriyoruz. Fason lazer kesim fiyatları, ürün metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Ayrıca kesimi yapılacak olan ürünlerin kalınlığı, ürün cinsi fiyatların hesaplanmasında kullanılan değerlerdir. Lazer kesim yapılan malzemeler arasında, mdf, strafor tabaka, kumaş, deri, çeşitli metal ürünler yer almaktadır. Kesim işlemlerimizi mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde yapmaya ve Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize kargo ile gönderiyoruz.

Lazer Kesim

Lazer kesim işlemlerimizi, lazer ışınları ile yapıyoruz. Karbondioksit lazer tezgahlarımızda, karbondioksit gazına elektrik akımı vererek kesimleri oluşturuyoruz. İşlem verimliliğini artırmak için karbondioksit gazına helyum ve azot gazı ekleyerek verimliliğin artmasını sağlıyoruz. Lazer ışını elde edildiği için tezgahlarımızda yaptığımız kesim işlemlerine lazer kesim denilmektedir. Lazer kesim yöntemi ile kesim işlemleri daha kolay yapıldığı için birçok alanda kullanılan ürünlerin kesilmesi işlemlerinde kullanılmaktadır. Fason lazer kesim işlemlerimiz ile ürünlerin hassas ölçülere göre en az hata ile kesilmesini sağlıyoruz.

Lazer Kesim İşlemlerinin Avantajları

Fason lazer kesim işlemlerimiz ile yaptığımız işlemlerde çeşitli avantajlar sağlıyoruz. Bu avantajlarımızdan müşterilerimiz faydalanarak kaliteli hizmet alabiliyorlar.

Lazer kesimin avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 • Malzemede sıfır hata ve deformasyon,
 • Kalıpsız imalat imkanı,
 • Pürüzsüz ve çapaksız kesim yapma,
 • Düşük maliyet,
 • En küçük çaplarda istenilen sayı kadar delik açabilme,
 • Malzeme üzerine temas edilmediğinden, malzeme yüzeyinde ezilme oluşmamaktadır.

 

Bu avantajlar, düşük maliyetle kaliteli ürün elde edilmesini sağlamaktadır. Ürün yapısında her hangi bir bozulma oluşmadığı için sıfır fire ile ürünler üretime aktarılmaktadır.

Ürün Çeşitleri

Fason lazer kesim hizmetlerimizden faydalanmak isteyen firmalar tarafından gönderilen tüm ürün çeşitlerini lazer ile kesim yapıyoruz. Lazer kesim işlemlerimizi ürün türlerine ve ürünlerin kalınlık özelliklerine göre yapıyoruz. Lazer kesim yaptığımız ürünler arasında, sac, krom nikel, alüminyum, ahşap ve pleksiglas ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin sertlik yapılarına kalınlık ayarları yapılarak kesime başlanmaktadır.

Malzeme Kalınlığı

Firmamız, müşterilerinden gelen tüm talepleri zamanında karşılamaya çalışmaktadır. Fason lazer kesim işlemleri için son teknolojik makinelerimizi bulunduruyoruz.

Müşterilerimizin taleplerine göre makinelerimizde yaptığımız fason lazer kesim işlemlerinde malzeme kalınlığını şu şekilde belirliyoruz.

 • Krom Nikel ürünler 0.3 mm ile 15 mm arası kalınlık
 • ST37 Sac ürünler 0.5 mm ile 25 mm aras
 • Alüminyum 0.3 mm ile 10 mm arası
 • Ahşap ürünler 3 mm ile 50 mm arası
 • Pleksiglass ürünler 2 mm ile 50 mm arası

 

Bu kalınlık ölçülerine göre ayarlama yaparak, en kaliteli kesimleri gerçekleştiriyoruz. Makinelerimizde lazer kesim ile lazer baskı işlemlerini de yapıyoruz.

Maliyet Avantajı

Lazer kesim sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile maliyet ve kalite avantajları sunmaya çalışıyoruz. Maliyet avantajları olarak, kesim için özel kalıplar oluşturulmaması maliyeti düşürmektedir. İşlenen ürünlerde fire en alt seviyede gerçekleştiğin için avantajlar sağlamaktadır. Oluşturulan kesim ölçüleri ile birden fazla parça işlenebilmektedir. Kesim, büküm ve markalama gibi lazer işlemlerin hepsi aynı anda yapılabildiği için tüm işlemlerin maliyetini düşürmektedir. İşleme sırasında malzemeler hiçbir zarar görmediği için bu işlemlerimiz ile parça israfını önlüyoruz.

 

 

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Kağıt Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Etiket Lazer Kesim

Deri Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.