HİZMETLERİMİZ

Etiket Lazer Kesim

Lazer kesim sektöründe hizmet vermekte ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde firmamız alanında isim yapmıştır. Etiket ürünlerinin lazer kesimlerini kısa sürede gerçekleştirerek müşterilerimize zamanında teslim ediyoruz. Etiket ürünleri dış etkenlere karşı dayanıklı ve farklı modellerde olabilmektedir. Lazer kesim yaparak, istenilen ölçü ve şekillerde etiketlerin üretimini sağlıyoruz. Etiketlerin kullanım alanı çok farklı olduğu için farklı ölçülendirme yapılmaktadır. Etiket lazer kesim işlerimizde, etiket için özel üretilmiş olan malzemeler üzerine yüksek çözünürlüklü markalama ve kesim yaparak en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.

Etiket İmalatı

Lazer kesim ile etiket imalatında, müşterilerimizin taleplerine göre ölçü ve şekil tasarımlarını yaparak üretim yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen tüm etiket taleplerini kısa sürede yapıyor ve işlemi tamamlanan ürünleri kargo ile müşteri adresine gönderiyoruz. Lazer kesim, hem kaliteyi artırmakta hem de maliyeti düşürmektedir. Malzemesini kendisi getiren müşterilerimize, istenilen ölçü ve modele göre sıfır atığa yakın kesim gerçekleştirerek, malzeme maliyetlerini düşürmeye çalışıyoruz. Lazer kesim ve etiket imalatı için bizleri ulaşan tüm müşterilerimize indirimli fiyat seçeneklerimiz ile tekliflerimizi sunuyoruz. Kaliteli hizmet için kendi kullandığımız malzemeleri en kalitelileri arasından seçiyoruz.

Etiket Çeşitleri

Ürünlerin markalanması, sınıflandırılması gibi birçok işlem için etiket çeşitleri kullanılmaktadır. Farklı malzeme türlerinden yapılan etiketlerin, şekil ve baskı olarak kalitesini yükseltebilmek için lazer kesim yöntemi kullanılmaktadır.

Müşterilerimizin taleplerine göre lazer kesim yaptığımız etiket çeşitleri şunlardır;

 • Metal etiket
 • Pvc etiket
 • Alüminyum etiket
 • Deri etiket
 • Panel etiket
 • Yapışkanlı etiket
 • Jakron etiket

Firmamız tüm etiket çeşitleri için lazer kesim yapmaktadır. Lazer kesim tüm ürün çeşitlerinde, daha düzgün kenar, istenilen ölçüde hassas kesim gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

Lazer Kesim Hizmetlerimiz

Yeni gelişen teknolojik sistemlerden birisi olan lazer teknolojisi birçok alanda kullanılmaya başlamıştır. Lazer teknolojisi ile tüm ürün türleri üzerinde daha detaylı ve kaliteli kesim işlemleri yapılabilmektedir. Lazer makinelerimizde, kesilecek ürün üzerine her hangi bir baskı uygulanmadan, lazer ışınlarının eritme yöntemi ile kesim işlemleri yapılmaktadır. Etiket modellemesi ve ölçülendirilmesi yapıldıktan sonra lazer makinesine yüklenen ölçülere göre hızlı olarak kesim işlemlerine başlanır. Lazer kesim işlemlerinde kalıp bulunmadığı için fire vermeden aynı ölçü ile daha fazla ürün daha kısa sürede kesilebilmektedir.

Kaliteli Kesim

Lazer kesim makinelerimizin teknolojik özellikleri sayesinde etiket kesimleri ve diğer ürün kesimlerimizde kusursuz işlemler gerçekleştiriyoruz. Lazer teknolojisi ile kesim yaptığımızda, ürün kenarlarında her hangi bir çapak oluşmamaktadır. Kesim işlemleri sırasında ısı oluşumu önlenir ve ürünlerin ısınarak deformasyona uğraması önlenmiş olur.

Lazer kesim makinelerimiz ile tüm malzeme türlerini en kaliteli ve hassas şekilde kesimini yapabildiğimiz gibi farklı işlemlerde yapabiliyoruz. Etiket ürünlerinin üzerine yazı, resim, amblem, marka gibi baskıların lazer teknolojisi ile yapılmasını sağlıyoruz. Lazer kesim işlerinde sunduğumuz avantajlar arasında, tüm taleplerin kısa sürede tamamlanması, hız ve kalitenin birlikte sunulması bulunmaktadır.

Lazer Kesimi Yapılan Malzemeler

Endüstriyel alanlarda kullanılan tüm malzemelerin belirli şekil ve ölçülerde kesilebilmesi için ürün türüne göre makas çeşitleri kullanılmakta ve kesim işlemleri uzun zaman almaktaydı. Lazer kesim teknolojisi sayesinde, kalıp ve makasa gerek kalmadan kesim işlemleri daha kaliteli yapılmaya başlanmıştır. Lazer ışını kullanılarak yapılan kesimlerde farklı özelliklere sahip tüm ürün çeşitlerinin kesimi yapılabilmektedir.

Lazer kesimi yapılan malzemeler şunlardır;

 • Alimünyum
 • Bakır
 • Metal
 • Paslanmaz çelik
 • Akrilik
 • Polikarbonat
 • Kauçuk
 • Ahşap
 • Kağıt
 • Deri
 • Kumaş
 • Karton
 • Cam

Bu malzeme türlerini endüstri kullanım alanlarına göre çoğaltmak mümkündür. Müşterilerimizden gelen tüm siparişlerde ürün türüne göre lazer makine ayarlarını yaparak tüm ürünlerin kesimini gerçekleştiriyoruz.

Etiket Kesimi

Etiket kesimi işlemleri sadece ürünler üzerinde kullanılan etiket çeşitlerini kapsamamaktadır. Firmamız tarafından yapılan lazer kesim etiket işlerinde, ürün etiketi kesimi, etiket markalama, delik delme, çeşitli küçük süs eşyası ürünleri kesimi, yönlendirme levhaları, garanti etiketi, makine etiketi vb. gibi işlemler yapılmaktadır. İhtiyacınız olan tüm etiket çeşitlerinin lazer kesimleri için bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. Lazer makinelerimiz, geniş kapasitelidir ve sizlerden gelen siparişleri, gerekli ölçülendirmeleri yaptıktan sonra hızlı bir şekilde kesimlerini gerçekleştiriyoruz. Siparişlerinizi verirken, etiket ölçü ve modellerinizi, üzerine yapılacak olan yazı, logo, resim gibi ayrıntıları bildirmeniz yeterlidir.

Sipariş Verme

Firmamız, lazer kesim işlemlerinde yapılacak olan etiket ürünleri için teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Hizmetlerimiz inceleyerek, iletişime geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Etiket kesimleri yapılacak olan malzeme türlerini kendiniz gönderebilir ya da bizlere hangi tür malzemeyi kullanmamız gerektiğini bildirebilirsiniz. Etiket modelinizi gönderdiğinizde, gerekli tasarım çalışmalarını hemen yapıyor, istenilen ölçülendirme yapıldıktan sonra, lazer makinesi sistemlerine modeli yüklüyoruz.

Hangi tür malzemeden olursa olsun, istediğiniz etiket ürünlerini hızlı bir şekilde lazer kesim kalitesi ile kesiyor ve hazırlıyoruz. Hazırlanan ürünler, firmamızda hiç bekletilmeden kargo ile Türkiye’nin her tarafına gönderiliyor. Siparişlerinizi oluşturmanız ve ürünlerin size teslim edilmesi süresini mümkün olduğu kadar kısa tutmaya, zaman ve maliyet tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Kağıt Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Deri Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.