HİZMETLERİMİZ

Deri Lazer Kesim

Deri ürünleri, konfeksiyon, ayakkabı, çanta üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Deri ürünleri daha önceden bıçaklı kesim yöntemleri ile kesilmekte ve işlem hata riski yüksek olmaktaydı. Deri lazer kesim işlemlerimiz ile daha hassas ve firesiz kesme işlemleri yapıyoruz. Bıçakla kesimler hem daha uzun zamanda gerçekleşmekte hem de ürün zayiatı oranı yüksel olduğu için maliyetlerin yükselmesine neden oluyordu. Laser kesim tezgahlarımızda, tüm deri ürün çeşitlerinin kesimlerini düşük maliyetle ve kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Bu müşterilerimize zaman kazandırırken, ürün maliyetlerini de düşürmektedir.

Derinin Lazer Kesimi İle Elde Edilen Avantajlar

Lazer kesim işlemlerimizde kaliteyi artırabilmek için yeni makineleri kullanmaya çalışıyoruz. Teknoloji olarak yapılan yenilikleri takip ediyor ve kullanmaya çalışıyoruz. Lazer kesim işlemleri ile deri ürünlerinde kesimler yaptığımızda çeşitli avantajlar oluşmaktadır.

Bu avantajlar şunlardır;

 • Kesim sonrası kenarlarda püskül oluşmuyor,
 • Filigran ayrıntıları için hassas kesim yapılıyor,
 • Yüksek kalitede kesim sağlanıyor,
 • Suni derilerde kenar mühürlemeleri yapılıyor,
 • Deri ürünü üzerine temas ve baskı uygulanmadığı için üründe hasar oluşmuyor.

 

Bu avantajlar, firmamıza işlem kolaylığı ve kalitesi sunarken, müşterilerimize düşük maliyet avantajları sunmaktadır.

Deri Ürünleri

Suni deri ve doğal deri ürünleri birçok alanda kullanılmaktadır. Daha çok ayakkabı ve aksesuar üretiminde deri çeşitleri kullanılmaktadır. Ürünlerin kalitesini artırabilmek ve görselliğini oluşturabilmek için oluşturulan tasarımlara uygun kesimlerin yapılması gerekir.

Lazer kesim işlemleri yaparak, hazırlanan tasarımlara uygun hassas ölçülerde kesimler yapıyoruz. Bıçaklı kesimlerde, kesiciler zamanla yıpranacağı için kesim kalitesi de düşmeye başlayacaktır. Tüm kesim işlemlerimizi lazer kesim olarak gerçekleştirerek, hizmet kalitemizde düşme değil artış sağlıyoruz.

Lazer Kesimi Yapılan Deri Ürünleri

Müşterilerimiz tarafından farklı alanlarda kullanılmak istenilen deri ürünlerinin, lazer kesim yapılarak hassa ölçülerde kesim ve mühürleme yapılması istenmektedir.

En çok kullanılan deri ürünleri şunlardır;

 • Keçi derisi
 • Napa deri
 • Koyun derisi
 • Domuz derisi
 • Dağ keçisi derisi
 • At derisi
 • Sürüngen derisi
 • Nubuk
 • Suni deri
 • Doğal deri

 

Kullanım alanlarına göre deri türleri daha fazla çeşitlendirilebilmektedir. Her deri türünün kalınlık ve sertlik dereceleri farklıdır. Lazer kesim makinelerimizde, deri türüne göre ayarlama yaparak, kaliteli kesimler gerçekleştiriyoruz. İşlemlerimizde, sıfır fire oluşmasına dikkat ediyor ve hiçbir ürüne zarar vermeden lazer kesimleri sonuçlandırıyoruz.

Lazer Kesim Makinelerimiz

Deri ürünlerinin kesimlerini lazer kesim makinelerimizde gerçekleştiriyor ve bu makinelerimiz ile tüm işlemleri bir arada yapabiliyoruz. Kullanmakta olduğumuz teknolojiler sayesinde, tam otomatik lazer kesim işlemleri yapılabiliyor. Kesimi yapılan ve işlenen deriler, sarma ünitesi tarafından işlem sonrası sarılabilmektedir. Makinelerimizin farklı boyutları bulunmakta ve tüm formatlara uyumludur. Lazer kesim yapılacak deri ürünler üzerinden işaretleme fonksiyonları bulunmaktadır. Baskılı deri ürünlerinde lazer kesimi işlemleri için kamere algılama sistemleri bulunmakta hassas kesim yapmaktadır.

İşlem Kolaylığı

Lazer kesim ve işleme sektöründe hizmetlerimiz yüksek verimlilik ilkesi çerçevesinde vermeye çalışıyoruz. Mekanik kesim sistemlerinde, daha fazla insan gücüne ve yüksek vakumlama sistemine ihtiyaç duyulur. Bu işlemler maliyetleri artırmaktadır. Lazer kesim makinelerimiz ile yüksek vakuma ihtiyaç duyulmadan, ürün kayması ve sarfı oluşmadan deri ürünlerinin istenilen şekilde kesilmesini sağlıyoruz. Lazer kesme makinalarımız ile deri ürünleri üzerinde, kazıma, delik delme, kesme, perfore gibi işlemleri de yapabiliyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Kağıt Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Etiket Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Pleksi Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.