HİZMETLERİMİZ

Davetiye Lazer Kesim

İnsanlar, en güzel günleri için düzenledikleri organizasyonlara sevdiklerini davet edebilmek için çeşitli davetiye türlerini kullanırlar. Düzenlenecek olan etkinliğin özelliğine göre seçilecek davetiye çeşitleri farklı olmaktadır. Günümüzde daha kaliteli ve görselliği yüksek davetiye çeşitleri kullanılmak istenmekte ve bu davetiyeler için lazer kesim tercih edilmektedir. Davetiye lazer kesim hizmetleri veren bir firma olarak, istenilen modelde kesim yapıyoruz. Lazer teknolojisini kullanarak, kağıt kesimi, matbaa ve basım işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Lazer kesim ile yapılan işlemler sonucunda ortaya çıkan ürünler oldukça kaliteli olmaktadır.

Lazer Kesim

Lazer kesim işlemleri, lazer makinelerinde oluşturulan lazer ışını ile yapılmaktadır. Firmamız, tüm sektörlere hizmet verebilmek için gelişmiş teknolojilere sahip lazer makinalarını kullanmaktadır. Davetiye kartlarının kesimi için lazer makinalarında, grafik tasarımı yapıyor ve istenilen modeli oluşturarak, lazer kesimini gerçekleştiriyoruz. Ürün özelliklerine göre lazer makinesi, ışın başlıklarına uygun lens takarak, en ince çizgi şeklinde hassas kesimler yapılmasını sağlıyoruz. Lazer ışını, karbondioksit gazına elektriğin verilmesi ile oluşmakta ve ürünler üzerine her hangi bir baskı oluşturmadan, ışının belirlenen çizgiler üzerinde giderek hassas kesimlerin yapılması sağlanmaktadır.

Davetiye Çeşitleri

Günümüzde insanlar, doğum günleri, nişan, düğün, özel gün partileri gibi organizasyonlar düzenleyecekleri zaman davetiye bastırırlar. Bu davetiyeleri, organizasyon yapısına uygun modeller arasından seçerler. İş toplantıları gibi etkinliklere üst düzey kişiler katılacağı için bu etkinliklerde kullanılacak davetiyelerin özel olmasını isterler. Büyük organizasyonlar için lazer kesim davetiyeler tercih edilmektedir.

Müşterilerimiz tarafından firmamızdan istenilen lazer kesim davetiye çeşitleri şunlardır;

  • Konferans davetiyesi
  • Seminer davetiyesi
  • Toplantı davetiyesi
  • Düğün davetiyesi

Bazı konferans gibi etkinliklere son anda karar verilebilmekte ve hazırlıklar için çok kısa zaman bulunmaktadır. Bu durumlarda, lazer kesim daha hızlı ve istenilen kalitede olduğu için zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Kullanılan Teknolojisi

Firmamız, lazer kesim hizmeti verdiği için yeni teknolojileri kullanmaktadır. Lazer kesim hizmetlerimiz ile sadece davetiye değil, tüm kağıt ürünleri kesimleri, matbaa işleri, diğer sert ürünlerin kesimi ve markalanması gibi işlemlerden oluşmaktadır. Kullanmış olduğumuz lazer teknoloji sayesinde, tüm sektörlere zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz. Lazer kesim işlemleri, istenilen ürün modeli oluşturulduktan sonra seri olarak 24 saat yapılabilmektedir. Firmamız, her türlü üründe, tüm talepleri karşılayacak teknolojiye ve kapasiteye sahiptir.

Lazer Kesim Davetiye Tercih Edilmesi

Özel organizasyonlar için lazer kesim davetiye çeşitleri tercih edilmektedir. Müşterilerimize lazer kesim davetiyeler için orta ve yüksek fiyat seçeneklerinde teklifler sunuyoruz. Özel çalışmalar olduğu için daha çok adet sayısı az olan davetiyeler için lazer kesim tercih edilmektedir. Kurumsal firmalar, düzenleyecekleri, seminer ve konferans gibi etkinliklerde, kalitelerini ve davetlilerine verdikleri önemi göstermek için firmamızdan lazer kesim davetiye talebinde bulunmaktadırlar. Bu hizmetlerimiz, hızlı ve kaliteli sunduğumuz, hazırladığımız model ile seri üretim yapabildiğimiz için tercih edilmektedir. Lazer kesim davetiyeler daha kaliteli olmakta ve değer kazanmaktadır. Kaliteli davetiyeler ile firmaların itibarını artırıyor, sektörlerindeki etkinliklerini artırmış oluyoruz.

Lazer Kesimi Davetiye Avantajları

Davetiye kartlarının hazırlanmasında, farklı renk ve kağıt kalitelerini kullanıyoruz. Lazer kesim yaparak, kalitesi düşük kağıtlar bile işlem sonrasında gösterişli bir davetiyeye dönüşebiliyor. Bazı davetiyelerin kenar kesimlerine desenli kesimler, bazılarının orta bölümlerine lazer kesim ile özel desenler oluşturma istenmektedir. Lazer kesim sayesinde bu tür işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir. Lazer kesim işlemlerimiz ile müşterilerimize sağladığımız birçok avantaj vardır.

  • İstenilen modelde ölçülendirme daha kolaydır ve dijital olarak yapılabilmektedir.
  • Model oluşturulduktan sonra seri üretim yaptığımız için zaman kazanılmakta,
  • Lazer makinası programları ile modelleme yaptığımız için maliyetler düşmekte,
  • Kullanılan kağıtlarda fire oranı sıfıra yakın olmakta,
  • Davetiye kenar kesimleri hassas ve düzgün kesilmekte, en iyi görsellik oluşturulmaktadır.

Lazer kesim firması olarak, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak, onlara, en kaliteli işleri, en uygun fiyatlara sunabilmek en büyük hedeflerimizdendir.

Lazer Kesim İle Davetiyeler Değer Kazanıyor

Lazer kesim ve davetiye denildiğinde akla ilk olarak firmamız gelmektedir. Kaliteli iş üretimlerimiz ve sektörde uzun yıllar bulunmamız bunu sağlamaktadır. Lazer kesim teknolojisini kullanarak, davetiyelere, Osmanlı desenleri, modern çizgilerden oluşan konseptler katıyoruz. Bu özel çalışmalar, davetiyelere olan ilgiyi artırmakta ve bu davetiyeler değer kazanmaktadır. Düzenleyeceğiniz etkinlik için kendi tasarladığınız davetiye modellerini bizlere ulaştırarak, o modelin lazer kesimini yapmamızı isteyebilirsiniz. Lazer makinelerimizin programları ile yapacağımız modelleme sizlere en değerli ve özel davetiyeleri teslim etmemizi sağlayacaktır.

Davetiye Siparişleri

Lazer kesim hizmetlerini tüm ürün çeşitleri için veriyoruz. Müşterilerimizden gelen talepleri alıyor ve müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Lazer kesim davetiye çeşitleri için fiyat teklifi almak isteyenler, bize ulaşabilir ve her türlü bilgiyi alabilirler. Özel tasarımlar veya hazır olan modellerden seçim yapabiliyorsunuz. Davetiye siparişlerini bizleri ulaştıran müşterilerimiz için çalışmalarımıza hemen başlıyor ve zaman kaybetmeden ürünlerin hazırlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca hızlı teslimat yapabilmek için anlaşmalı kargo ile adresinize kısa sürede teslim edilmesini sağlıyoruz

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Kağıt Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Etiket Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Deri Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.