HİZMETLERİMİZ

Ahşap Lazer Kesim

Tasarım açısından göze hoş gelen ahşap lazer kesim ürünleri, hem şık tasarımları hem de göz zevkine hitap etmesi ile ayrı bir özellik veriyor. Ahşabın doğal ve çekici yapısını zarafetle süslüyor. Desen seçme ve desenin işlenmesi konusunda hiçbir tereddütte mahal bırakmıyor. İstenilen seçimin en güzel neticelenmesi ile insana ayrı bir mutluluk katıyor. Hızlı  Lazer Kesim olarak, bu imkânın adresiyiz ve sizlere bu hizmeti veriyoruz.

Natürel Yanmanın Boya Gerektirmeyen yapısı

Ahşap lazer kesim, ahşap üstünde çizim yapabilen, ortaya çıkan natürel görünümlü yanma sayesinde de ilave bir boyamaya hacet bırakmayan bir işlemdir. Dolayısı ile ortaya doğal bir tablo çıkaran aletin adı, ahşap lazer kesim makinesidir. Ahşabın sadece çizilmesi için kullanılmayan bu makine, hem ahşabın oyulması hem de kesilmesi için de kullanılır. Bu makinenin en belirgin özelliği, yanma oluşturan yapısıdır. Bundan sebep, bazı işlemlerde bu cihaz kullanılmaz.

Hızlı işlem yapan, ancak bir nebze yanık bırakan izlerle, üründe siyah lekeler de bırakabilmektedir. Geliştirilen teknoloji ile bu siyahlık en aza indirgenmiştir. Hızlı Lazer Kesim olarak bizler, yenilenen teknolojimiz ile itinalı çalışmamızın birlikteliğinden en harika ürünleri çıkaran bir yapımız vardır. İstanbul temel tabanlı lazer kesim firmaları içerisinde ilk sıralarda yer alan bir yapısal bütünlüğümüz ve hizmet anlayışımız bulunan bir firmayız.

Ahşap Yapının Ceviz Sağlamlığı

Sanatı ahşaba nakış nakış işleyen bir sistem aranmaktadır. İstenilen bir ahşap türüne, istenilen özellik ve desen vermenin ilk ve en önemli adresi, Hızlı  Lazer Kesim firmamızdır. Ceviz ağacının genel karakteristik özelliğine, en doğru yaklaşımı ve tekniği uygulayacak adres, Hızlı  Lazer Kesim firmamızdır. Birbirinden farklı endüstriyel ürünlerin, en yeni tasarımlarla, teknolojik yaklaşım sunan sistemle yapılan ürünleri arzu edenlerin uğrak yeri, bizim firmamızdır.

Tüm endüstriyel ürünler için gerekli tasarımı yapan mekânın adıyız. Son model makineler ile yapılan kesimlerin çıkardığı ürünler, büyük beğeni kazanıyor. Kızılağaç ile MDF kesimi gibi her tür kesim tekniğini yapılıyor.

  1. 1 - Kontrplak,
  2. 2 - Balsa ağacı,
  3. 3 - Ceviz Ağacının yapısına uygun kesimlerin, en doğru ve nefis ürün veren kesimleri yapılıyor. Hızlı  Lazer Kesim firmamız, güven temel tabanlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışıyor.

Ahşabın Logoya Dönüşmesi

Ahşap görünümlü logosu olmasını isteyen her bir birey, bizim ile irtibat kurmak zorundadır. Görsel olarak nasıl bir seçenek sunulursa sunulsun, kesimi kolaylıkla yapılabilmektedir. Model olarak da geniş bir yelpaze seçeneğimiz olan ürün havuzumuz bulunuyor. Her tür okul malzemesi tasarımı ile hediyelik eşyaların dekorasyonuna dair ürünlere değin, hizmet alanımız oldukça geniştir. Mimari modellerin ahşap mozaiklerle birleşmesi ve sağladığı estetik yapı, müşterilerimiz ile kavuşacağı anı bekliyor.

Oyuncak İle Mobilya Kesimi

Bizler, ahşap lazer kesim ile yapılacak her tür ürünü, başta tüm İstanbul halkına ve sonra da tüm Türkiye’nin istifadesine sunuyoruz. Ahşabın sağlık sunan yapısı ile tüm yurttaşlarımızın buluşmasını temin ediyoruz.

Sağlık açısından önemini her geçen gün daha da topluma kabul ettiren ahşap, lazer ile ahşaba sihirli bir dokunuş katıyor. Sanatsal bir dokunuşun, lazer ile şekillenmesi ile insanları kendine hayran bırakıyor.

İstenilen ürünün, hem fiyat durumu hem de istenilen desen yapısı hakkında gerekli bilgi, Hızlı  Lazer Kesim firmamız ile kurulacak irtibat sonrası şekillenecektir.

Ahşap saat lazer kesim bir ürün den tutun da ahşap kılıfa kadar oldukça geniş bir ürün çeşitliliği ile sizleri bekliyoruz. 2005 senesinden bu yana yaptığımız hizmetler ve müşteri memnuniyet temel tabanlı sistemimiz, firmamızın gelecekte neler yapabileceğine yönelik ışık tutuyor.

Diğer Hizmetlerimiz

Ahşap Lazer Kazıma

Kağıt Lazer Kesim

Davetiye Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Etiket Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Fiyatları

Deri Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.